1. « Wróc do  CentrumAuto.pl
  2. Kosmetyki

Kosmetyki samochodowe i środki czyszczące

 

 

Kosmetyki samochodowe

Produkty do pielęgnacji samochodu to środki chemiczne używane do czyszczenia i polerowania różnych powierzchni oraz maskowania i usuwania drobnych usterek, które powstają podczas używania samochodu. Mogą być one podzielone na dwie duże grupy: produkty zapewniające prawidłową pracę układów i mechanizmów oraz produkty do auto detailingu.

Stosowanie specjalnych smarów zapobiega przedwczesnemu uszkodzeniu części wystawionych na duże obciążenia podczas ich pracy. Wiele dodatków do benzyny lub oleju napędowego jest niezbędnych do poprawy osiągów i ułatwiania rozruchu silnika w niskich temperaturach.

Produkty do detailingu są grupą produktów używanych do czyszczenia wnętrza auta, karoserii i jej części z brudu oraz do polerowania jej powierzchni w celu usunięcia drobnych zarysowań. Wyróżniają się one składem, który skutecznie zwalcza ślady po owadach, brud lub klej, ale nie uszkadza powłoki ochronnej części plastikowych i chromowanych.

Katalog według producentów

Profesjonalna kosmetyka auta

Posiadamy autokosmetyki takich marek jak SonaxAmtraK2Turtle WaxPaul VoormannLiqui Moly oraz innych renomowanych firm, które doskonale wiedzą, co znaczy profesjonalny car detailing. Szeroki wybór kosmetyków samochodowych obejmuje: szampony samochodowe, akcesoria do czyszczenia, preparaty do felg i opon, środki do mycia szyb, preparaty konserwujące, środki do tapicerki, woski i politury oraz inne najwyższej jakości środki do czyszczenia i konserwacji samochodu.

 

Rodzaje produktów do pielęgnacji samochodu

  Niektóre produkty powinny być używane regularnie. Powłoka chroniąca podwozie i nadkola przed rdzą powinna być nakładana dwa lub trzy razy rocznie. Co sześć miesięcy uszczelki drzwi, maska samochodu i tylna klapa powinny być potraktowane specjalnym smarem, chroniącym przed uszkodzeniami i skrzypieniem.

 

Według przeznaczenia: Według rodzaju pielęgnowanej powierzchni:

smary

masy uszczelniające

środki czyszczące

dodatki

produkty do detailingu

do plastiku

do szkła

do skóry

do metalu

do powierzchni chromowanych

do elementów niemalowanych

 

W naszm specjalistycznym sklepie CentrumAuto.pl, gdzie znajdziesz wyłącznie wyselekcjonowane modele najlepszych producentów części samochodowych, znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Wszystkie części samochodowe mają atrakcyjne ceny, a także gwarancję producenta. Co więcej, nasi pracownicy służą pomocą na każdym etapie zamówienia i chętnie doradzą przy zakupie. Najtańsze części samochodowe? Tylko w CentrumAuto.pl!