1. « Wróc do  CentrumAuto.pl
  2. O Firmie

O nas

Szanowni Państwo,

 

Sklep CentrumAuto.pl należy do firmy:

Common Rail Sp. z o.o

NIP: 9730975078

66-001, Krępa - Sportowa 10

 

mającą swoją siedzibę w Zielonej Górze w województwie Lubuskim, która powstała w 2010 roku.

Jesteśmy polsko-niemiecką firmą specjalizującą się w układach paliwowych silników diesla i części samochodowych do większości marek samochodów. Realizujemy zamówienia zarówno hurtowe jak i detaliczne.
Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wiele zagranicznych kontaktów, pozwala nam na znaczne obniżenie cen, nie tracąc przy tym na jakości produktów.

Kupując u nas, możesz być pewny że otrzymany produkt będzie sprawny i zgodny z opisem. Zawsze pomagamy w doborze części.
Dążymy do utrzymywania bezpośredniego kontaktu z klientem, rozpoznawania jego potrzeb i rozwiązywania zaistniałych problemów.

Odpowiednie stany magazynowe umożliwiają nam szybką i sprawną realizację zamówień.

W naszej ofercie trafić można na wszystkich czołowych producentów. Są to między innymi: części samochodowe grupy VW Seat Skoda Audi, Ford , Mercedes , Opel, Fiat , BMW i części do aut francuskich Citroen, Peugeot, Renault.

W naszych magazynach  znajdziecie także czołowych producentów auto części na tak zwany “pierwszy montaż” takich jak: MEYLE, ATE, Zimmermann, Bosch, Beru, Valeo, NGK, Febi Bilstein, Sachs, LUK, TRW, Lemforder, Mann, Brembo czy Ruville.

Każdy znajdzie u nas produkt dopasowany do swoich potrzeb – zawsze służymy pomocą!

 

Zespół CentrumAuto.pl

Common Rail Sp. z o.o.