1. « Wróc do  CentrumAuto.pl
  2. Akcesoria

Akcesoria

  Akcesoria samochodowe znacząco ułatwiają życie właściciela samochodu poprzez pełnienie swoich określonych funkcji. W szczególności sprawiają one, że pielęgnacja auta staje się dużo łatwiejsza, chronią go przed uszkodzeniami, pomagają w zapewnieniu bezpieczeństwa kierowcy i pasażerów, przyczyniają się do zapewnienia maksymalnego poziomu komfortu w trakcie podróży.

Producenci oferują ogromną różnorodność danych produktów, obejmujących:

  • Dywaniki samochodowe - Pomagają one w zachowaniu czystości wnętrza samochodu i jego przedziału bagażowego, 
  • Pokrowce - Dana kategoria obejmuje pokrowce, które zakładane są na samochody w momencie, gdy przechowywane są one na zewnątrz. Popularne są także pokrowce do elementów wewnętrznych – do foteli oraz kierownicy. 
  • Akcesoria do pielęgnacji samochodu - Dana kategoria obejmuje różnorodne szczotki, szpachelki, gąbki, ściereczki. Pomagają one w starannym oczyszczeniu nadwozia samochodu bez uszkodzenia jego karoserii, dokonują jego wysokiej jakości oczyszczenia bez pozostawiania jakichkolwiek plam.
  • Sprzęt zapewniający bezpieczeństwo w sytuacjach awaryjnych - Obejmuje on, na przykład, apteczki, trójkąty ostrzegawcze, gaśnice, kamizelki odblaskowe, młotki bezpieczeństwa do awaryjnego rozbijania szyby.
  • Narzędzia do awaryjnego rozruchu samochodu, jego naprawy, oczyszczenia ze śniegu - Obejmują one kable rozruchowe, podnośniki samochodowe, kompresory do pompowania kół, łopaty do odśnieżania.
  • Urządzenia i sprzęt elektroniczny do systemu multimedialnego - Są nimi kamery samochodowe, nawigacje GPS, kamery cofania, czujniki parkowania, zestawy głośników samochodowych, urządzenia dotykowe, ładowarki telefonów komórkowych. Pomagają one pozostać w kontakcie w trakcie podróży oraz sprawieniu, że jazda staje się jeszcze bardziej wygodna i bezpieczna.

W naszm specjalistycznym sklepie CentrumAuto.pl, gdzie znajdziesz wyłącznie wyselekcjonowane modele najlepszych producentów części samochodowych, znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Wszystkie części samochodowe mają atrakcyjne ceny, a także gwarancję producenta. Co więcej, nasi pracownicy służą pomocą na każdym etapie zamówienia i chętnie doradzą przy zakupie. Najtańsze części samochodowe? Tylko w CentrumAuto.pl!