1. « Wróc do  CentrumAuto.pl
  2. Akcesoria

Akcesoria samochodowe

 

Akcesoria do samochodu

w CentrumAuto.pl to również bardzo popularne wśród kierowców bagażniki dachowe, które umożliwią transport większej ilości bagażu, a także przewóz sprzętu narciarskiego oraz rowerowego. Dla kierowców dbających o zewnętrzny wygląd oraz estetykę swojego samochodu sklep CentrumAuto.pl przygotował bogaty wachlarz kosmetyków samochodowych i środków czyszczących, a także środki konserwujące m.in. do filtrów oraz klimatyzacji. Akcesoria samochodowe, bez których żaden kierowca nie może się obejść, to na pewno światła do jazdy dziennej. Sklep internetowy CentrumAuto to pełna gama żarników ksenonowych oraz różnych modeli żarówek reflektorowych oraz żarówek oświetlenia wnętrza, w dodatku posiadamy w ofercie także gadżety do samochodu.

Akcesoria samochodowe

Producenci oferują ogromną różnorodność danych produktów, obejmujących:

  • Dywaniki samochodowe - Pomagają one w zachowaniu czystości wnętrza samochodu i jego przedziału bagażowego, 
  • Pokrowce - Dana kategoria obejmuje pokrowce, które zakładane są na samochody w momencie, gdy przechowywane są one na zewnątrz. Popularne są także pokrowce do elementów wewnętrznych – do foteli oraz kierownicy. 
  • Akcesoria do pielęgnacji samochodu - Dana kategoria obejmuje różnorodne szczotki, szpachelki, gąbki, ściereczki. Pomagają one w starannym oczyszczeniu nadwozia samochodu bez uszkodzenia jego karoserii, dokonują jego wysokiej jakości oczyszczenia bez pozostawiania jakichkolwiek plam.
  • Sprzęt zapewniający bezpieczeństwo w sytuacjach awaryjnych - Obejmuje on, na przykład, apteczki, trójkąty ostrzegawcze, gaśnice, kamizelki odblaskowe, młotki bezpieczeństwa do awaryjnego rozbijania szyby.
  • Narzędzia do awaryjnego rozruchu samochodu, jego naprawy, oczyszczenia ze śniegu - Obejmują one kable rozruchowe, podnośniki samochodowe, kompresory do pompowania kół, łopaty do odśnieżania.
  • Urządzenia i sprzęt elektroniczny do systemu multimedialnego - Są nimi kamery samochodowe, nawigacje GPS, kamery cofania, czujniki parkowania, zestawy głośników samochodowych, urządzenia dotykowe, ładowarki telefonów komórkowych. Pomagają one pozostać w kontakcie w trakcie podróży oraz sprawieniu, że jazda staje się jeszcze bardziej wygodna i bezpieczna.