1. « Wróc do  CentrumAuto.pl
  2. Producenci
  3. HENGST FILTER

Części samochodowe HENGST FILTER

Części samochodowe HENGST FILTER

Hengst to rodzinne, niemieckie przedsiębiorstwo założone w 1958 roku przez inżyniera Waltera Hengsta. Firma od początku postawiła na innowacyjność, dzięki czemu szybko zyskała uznanie i reputację na rynku części zamiennych. Dziś firma Hengst to europejski lider produkujący najwyższej jakości systemy filtracyjne. To części samochodowe wchodzące w skład oryginalnego wyposażenia pojazdów takich jak Audi czy Mercedes. Komponenty układu napędowego i filtry Hengst Filter mają na celu maksymalną optymalizację pracy silników. Produkty ciągle są udoskonalane przez sztab inżynierów i naukowców i trafiają na rynek części zamiennych. Firma posiada 9 zakładów produkcyjnych na czterech kontynentach – w Europie, Azji, Ameryce Południowej oraz Ameryce Północnej.

Wysokiej jakości filtry Hengst Filter

Hengst Filter to przede wszystkim szeroka oferta filtrów powietrza, filtrów oleju, filtrów paliwa oraz filtrów kabinowych. Ponadto części samochodowe Hengst Filter to oddzielacze oleju, osuszacze powietrza i filtry wodne. Wszystkie charakteryzują się wysokimi zdolnościami filtracyjnymi, a przede wszystkim wysoką wydajnością, dzięki czemu doskonale spełniają swoją funkcję i mogą służyć przez długi czas. Części Hengst Filter mogą być stosowane w pojazdach pracujących w trudnych warunkach i służyć im na dystansie tysięcy kilometrów.

W ofercie CentrumAuto posiadamy wiele części samochodowych Hengst Filter, które pasują do samochodów produkcji europejskiej i azjatyckiej. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem i nie wiesz, czy dana część będzie pasować do Twojego samochodu, zapraszamy do kontaktu.