1. « Wróc do  CentrumAuto.pl
  2. Producenci
  3. A.B.S.

Części samochodowe A.B.S.

Układ hamulcowy

Części zamienne A.B.S.

A.B.S. to firma założona w 1978 roku. Holenderskie przedsiębiorstwo, początkowo działające głównie lokalnie, dzisiaj posiada swoje oddziały w różnych krajach europejskich. Firma od początku swojej działalności specjalizuje się w produkcji części oraz kompletnych zestawów hamulcowych. Przez całą historię istnienia przedsiębiorstwo kładzie duży nacisk na doskonalenie produktów. W laboratoriach trwają nieustannie prace nad poprawą jakości podzespołów. Dzięki temu już kilkanaście lat temu części hamulcowe A.B.S. uzyskały certyfikat ISO 9001. Co więcej, auto części A.B.S. spełniają wymagania restrykcyjnej normy ECE R90. Spełnienie jej wymagań miało miejsce już w 1999 roku.

Auto części A.B.S.

Obecnie liczba produktów dostępna w asortymencie przekracza już 20 000. Części samochodowe A.B.S. to między innymi liczne klocki i tarcze hamulcowe, a także okładziny, zaciski, szczęki hamulcowe oraz bębny. W ofercie można znaleźć również linki hamulcowe oraz płyn hamulcowy. Hamulce A.B.S. to podzespół do niemal wszystkich samochodów poruszających się po europejskich drogach. Producent stale poszerza asortyment, dołączając do oferty kolejne części hamulcowe oraz komponenty z innych kategorii. W ofercie znaleźć można między innymi linki sprzęgła oraz inne komponenty układu sprzęgła. Ponadto części A.B.S. to także elementy układu zawieszenia, wśród których najwięcej referencji odnosi się do wahaczy. W wymienionych obszarach asortyment nie jest jeszcze kompletny, jednak zważając na dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa, można się spodziewać, że już niedługo będzie dorównywał ofercie hamulców A.B.S.

Części samochodowe A.B.S. są doceniane przez kierowców i specjalistów w całej Europie. Ich dystrybucją zajmują się najbardziej renomowane marki. Oferta producenta dotyczy części zamiennych, które jednak jakością nie odbiegają od wielu podzespołów oryginalnych. Niezawodność części A.B.S. jest faktem, jednak nie oznacza wcale wysokich cen produktów. Przedsiębiorstwo wypracowało szybkie i sprawne procesy produkcji oraz stworzyło gęstą sieć dystrybucji, dzięki czemu jest w stanie oferować jakościowe części w relatywnie niskich cenach.