1. « Wróc do  CentrumAuto.pl
  2. Części samochodowe i filtry MANN FILTER

Części samochodowe MANN-FILTER

Firma Mann+Hummel powstała na początku lat czterdziestych ubiegłego wieku. Od samego początku produkcja skoncentrowana była na częściach samochodowych takich jak filtry powietrza bądź filtry paliwa do samochodów osobowych dostawczych i ciężarowych. Producent jest prekursorem w konstrukcji filtrów kabinowych poprawiających jakość powietrza doprowadzonego do kabiny kierowcy. Mann-Gummel posiada ponad 40 przedstawicielstw na całym świecie, wiele fabryk, w tym zakład funkcjonujący od 2008 roku w Polsce.

Postaw na sprawdzone filtry. Wysokiej jakości części Mann Filter

Wszystkie części samochodowe Mann Filter charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz właściwościami, które sprawiają, że filtry doskonale spełniają swoją funkcję. Produkty nie różnią się od tych filtrów, które przeznaczone są na pierwszy montaż. Części samochodowe Mann Filter to przede wszystkim filtry powietrza, paliwa, oleju i filtry kabinowe, które przeznaczone są głównie na rynek części zamiennych. Dzięki temu każdy, kto poszukuje filtrów sprawdzonej marki, może wybrać Mann Filter ze względu na gwarancję jakości zakupywanego towaru. Mann Filter części poddawane są surowej kontroli i rygorystycznym testom, dzięki czemu wszystkie opuszczające fabrykę produkty to wysokiej klasy i doskonałej jakości starannie wyselekcjonowane produkty. Prócz wspomnianych filtrów, firma Mann produkuje m.in. oraz systemy filtracji paliwa oraz osuszacze powietrza.

W naszym sklepie znajdą Państwo wysokiej jakości produkty marki Mann Filter, które pasują do wielu typów pojazdów. Części wyróżniają się niezawodnością, dzięki czemu mogą służyć przez długi czas.