1. « Wróc do  CentrumAuto.pl
  2. Kosmetyki
  3. Mycie i pielęgnacja

Mycie i pielęgnacja

 

Profesjonalna kosmetyka dla Twojego auta

Posiadamy w swojej ofercie auto kosmetyki renomowanych marek takich jak SonaxAmtraK2Turtle WaxLiqui Moly oraz innych godnych polecenia firm, które doskonale wiedzą, co znaczy profesjonalny car detailing.

Szeroki wybór kosmetyków samochodowych obejmuje: szampony samochodowe, akcesoria do czyszczenia, preparaty do felg i opon, środki do mycia szyb, preparaty konserwująceśrodki do tapicerki, woski oraz inne najwyższej jakości środki do czyszczenia i konserwacji samochodu.

 

Kosmetyki samochodowe

Produkty do pielęgnacji samochodu to środki chemiczne używane do czyszczenia i polerowania różnych powierzchni oraz maskowania i usuwania drobnych usterek, które powstają podczas używania samochodu. Mogą być one podzielone na dwie duże grupy: produkty zapewniające prawidłową pracę układów i mechanizmów oraz produkty do auto detailingu.

Stosowanie specjalnych smarów zapobiega przedwczesnemu uszkodzeniu części wystawionych na duże obciążenia podczas ich pracy. Wiele dodatków do benzyny lub oleju napędowego jest niezbędnych do poprawy osiągów i ułatwiania rozruchu silnika w niskich temperaturach.

Produkty do detailingu 

są grupą produktów używanych do czyszczenia wnętrza autakaroserii i jej części z brudu oraz do polerowania jej powierzchni w celu usunięcia drobnych zarysowań. Wyróżniają się one składem, który skutecznie zwalcza ślady po owadach, brud lub klej, ale nie uszkadza powłoki ochronnej części plastikowych i chromowanych.