1. « Wróc do  CentrumAuto.pl
  2. Kamoka | części samochodowe

Części samochodowe firmy Kamoka

producent części Kamoka

Kamoka

Polski producent części samochodowych Kamoka oferuje pełen przekrój podzespołów. Ponad 90 linii produktowych to dowód bogactwa asortymentu, który stale jest powiększany. Firmę Kamoka niewątpliwie należy uznać za jeden z najszybciej rozwijających się podmiotów działających w branży motoryzacyjnej. Nie chodzi tu jedynie o niezwykle szybko poszerzany asortyment. W ciągu zaledwie kilkunastu lat firma zdołała zdobyć uznanie w niemal całej Europie Środkowej oraz zaznaczyć swoją pozycję w wielu innych krajach europejskich.

Historia Kamoka

Firma Kamoka pojawiła się na rynku w 2005 roku. Początkowo oferta była dosyć skromna. Jednak szybko liczba kategorii produktowych wzrosła z kilku do kilkunastu. Z każdym rokiem w asortymencie pojawiały się nowe części Kamoka. Producent nieustannie wprowadzał nowe kategorie produktowe, a te już istniejące poszerzał o kolejne referencje. Tak jest zresztą do dzisiaj, ponieważ droga rozwoju firmy Kamoka jeszcze się nie zakończyła. Przedsiębiorstwo planuje dalej powiększać swoją ofertę oraz kontynuować ekspansję na rynki zagraniczne. Już dzisiaj części samochodowe Kamoka są doskonale rozpoznawalne w Polsce oraz licznych państwach europejskich, jednak firma nie zamierza na tym poprzestawać. Zważając na dotychczasowy ponadprzeciętnie dynamiczny rozwój, można zakładać, że niebawem Kamoka stanie się jedną z wiodących marek europejskich na rynku motoryzacyjnym.

Części Kamoka

Dzisiaj części samochodowe Kamoka to przeszło 90 linii produktowych, a w każdej z nich od kilkudziesięciu do kilkuset referencji. W zakresie kategorii produktowych już dzisiaj oferta Kamoka jest w zasadzie kompletna. Ponadto części Kamoka to podzespoły zarówno do samochodów osobowych, jak i dostawczych oraz ciężarowych. Korzystają z nich właściciele pojazdów produkcji europejskiej, azjatyckiej i amerykańskiej. 

Do wysoko cenionych części Kamoka należą te z kategorii podzespołów układu hamulcowego. Klocki hamulcowe Kamoka czy też tarcze od tego producenta są cenione za efektywność pracy oraz doskonałą sprawność działania nawet w trudnych warunkach. Na uwagę zasługują również części zawieszenia, w tym amortyzatory i wahacze oraz auto części Kamoka tworzące układ zapłonowy

Wszystkie części Kamoka powstają z najwyższą dbałością o detale. Między innymi dlatego produkty tej marki są tak wysoko cenione. Jednocześnie są dostępne w konkurencyjnych cenach, zwłaszcza na terenie Polski, ze względu na ustawioną dystrybucję. Warto również wspomnieć o ekologii. Dla producenta części samochodowych Kamoka środowisko jest wyjątkowo ważne, przez co firma dokłada wszelkich starań, aby jej działania pozostawały dla niego obojętne.