1. « Wróc do  CentrumAuto.pl
  2. Akcesoria samochodowe K2 - opinie i oferta

Akcesoria samochodowe K2

Marka K2 powstała w 1991 roku i od ponad 30 lat dostarcza różnego rodzaju akcesoria samochodowe w postaci preparatów do utrzymania czystości. Produkowane przez firmę Melle preparaty sprzedawane są w 90 krajach świata. Marka może poszczycić się dużą ekspansją na rynek światowy, na który dotychczas trafiło już ponad 200 milionów sztuk niezawodnych kosmetyków samochodowych i wydajnych środków czystości. Firma od początku wsłuchuje się w potrzeby swoich Klientów, a swoje produkty wytwarza w oparciu o nowoczesne zaplecze technologiczne, dzięki czemu produkty K2 spełniają najwyższe standardy jakości, a także oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Profesjonalna chemia samochodowa K2

Kosmetyki samochodowe K2 to produkty, które zaspokoją potrzeby wszystkich miłośników motoryzacji, gdyż świetnie spisują się podczas porządków w samochodzie. Chemia K2 trafia nie tylko w ręce właścicieli pojazdów, gdyż chętnie korzystają z niej pracownicy warsztatów, myjni, lakierni czy zakładów autodetailingowych. Produkty są rekomendowane przez profesjonalistów, gdyż marka K2 jest jednym z liderów sprzedaży kosmetyków i chemii samochodowej. Jest to możliwe dzięki wysokiej jakości oferowanych produktów, które są skuteczne i efektywne oraz dobrej relacji ceny do jakości produktu.

Oferta naszego sklepu obejmuje szeroki wybór kosmetyków do samochodu marki K2. Są to m.in. środki do dressingu opon, preparaty konserwujące, lakiery do plastików, płyny do mycia auta i silnika, pasty polerskie, woski samochodowe nabłyszczające karoserię, odświeżacze powietrza, odmrażacze do szyb oraz wiele innych artykułów. Produkty pozwolą wypełnić półkę domowego garażu w niezbędne preparaty potrzebne w eksploatacji czy kosmetyce naszego auta.