1. « Wróc do  CentrumAuto.pl
  2. Delphi części samochodowe

Części samochodowe firmy Delphi

Części zamienne Delphi

Delphi to wszechstronny producent części samochodowych o globalnym zasięgu. Części samochodowe Delphi to szeroki asortyment podzespołów do większości samochodów poruszających się po drogach europejskich, amerykańskich i azjatyckich.

Długa historia Delphi

Marka Delphi powstała już w 1881 roku. Przez 140 lat działalności przedsiębiorstwo znacznie się rozwinęło oraz przeszło wiele zmian strukturalnych. W trakcie swojego istnienia firma Delphi wielokrotnie zapisała się na kartach historii motoryzacji. Inżynierowie tego przedsiębiorstwa odpowiadają między innymi za opracowanie pierwszej chłodnicy i nagrzewnicy samochodowej, a także kompletnego układu klimatyzacji samochodowej.

Firma posiada swoje korzenie w Wielkiej Brytanii i do dzisiaj to tam znajduje się jej główna siedziba. Jednak zakres działalności jest o wiele szerszy. Aktualnie części Delphi można dostać w zasadzie na całym świecie. Wszystko za sprawą dobrze rozwiniętej sieci dystrybucji korporacji BorgWarner, do której obecnie należy marka Delphi.

Części samochodowe Delphi

Dzisiaj oferta firmy Delphi jest kompletna. Najpopularniejsze części samochodowe Delphi to elementy układu elektrycznego i elektronicznego. Jednak producent nieustannie wiedzie prym również w kategorii układów chłodzenia i ogrzewania. Ponadto auto części Delphi to także akumulatory, sprzęgła, układy rozrządu, filtry i wiele więcej. Produkty tej marki są dobrze znane jako części zamienne. Jednak podzespoły Delphi trafiają również na pierwszy montaż do fabryk 25 producentów samochodów.