1. « Wróc do  CentrumAuto.pl
  2. Beru | części samochodowe

Części samochodowe firmy Beru

producent części Beru

Beru

Części układu zapłonowego marki Beru są znane od dziesiątek lat. Obecnie firma jest jednym z największych na świecie producentów części z tej kategorii. Auto części Beru wyróżnia najwyższa jakość wykonania oraz nowoczesność, która zawsze była znakiem rozpoznawczym marki. Firma nie boi się innowacji, stale wprowadzając je w obszarze procesu produkcji oraz stosowanych technologii. Szacuje się, że około 40% użytkowanych dzisiaj świec żarowych to produkty, które powstały w fabrykach firmy Beru.

Historia Beru

Marka Beru to ponad 100 lat historii. Powstanie firmy datuje się na rok 1912. Od początku producent specjalizował się w świecach żarowych. Historia marki Beru rozpoczyna się w Niemczech, gdzie do dzisiaj znajduje się główna siedziba przedsiębiorstwa. Jednak części Beru są znane i cenione na całym świecie. Duża w tym zasługa przynależności marki do międzynarodowej korporacji motoryzacyjnej BorgWarner. Dzięki dołączeniu do grupy firma Beru zyskała dostęp do niezwykle rozbudowanej sieci dystrybucji. Jednak już wcześniej świece żarowe i inne części tej marki były dobrze znane wśród użytkowników różnego rodzaju pojazdów. Historia marki jest bardzo interesująca. Zarówno w XX, jak i w XXI wieku producent części samochodowych Beru wielokrotnie wpływał na rozwój motoryzacji. Dowodem tego jest choćby dwubiegunowa świeca żarowa z wymiennym żarnikiem, opracowana już w 1930 roku. Równie dużym postępem było stworzenie świecy żarowej z czujnikiem ciśnienia, co miało miejsce w roku 2006.

Części Beru

Dzisiaj auto części Beru to absolutnie czołówka wśród podzespołów z kategorii elementów układu zapłonowego. Świece żarowe Beru to części nie tylko niezawodne, ale również niezwykle nowoczesne. Producent stale wprowadza innowacyjne rozwiązania technologiczne. Właśnie dlatego auto części Beru są chętnie wybierane przez kierowców oraz właścicieli warsztatów. Jednak to nie wszystko, ponieważ Beru to nie tylko części zamienne. To również wiele podzespołów przeznaczonych na pierwszy montaż, do fabryk najznamienitszych producentów samochodów.