1. « Wróc do  CentrumAuto.pl
  2. Części ATH-HEINL: samochodowe części zamienne - katalog i oferta

Części samochodowe ATH-HEINL

Historia marki ATH Heinl

ATH Heinl to niemiecka firma ze sporym doświadczeniem. Działa na rynku od przeszło 30 lat. Początkowo była to niewielka firma rodzinna. Do dzisiaj na czele przedsiębiorstwa stoją członkowie rodziny Heinl. Jednak obecnie firma działa na zdecydowanie większą skalę. Części samochodowe ATH Heinl są oferowane na wielu rynkach zagranicznych. Poza tym producent posiada liczne oddziały zagraniczne.

Części i podzespoły ATH Heinl

Oferowane przez ATH Heinl części to przede wszystkim wyposażenie warsztatu. Firma oferuje liczne podnośniki, niezbędne w małych i dużych warsztatach samochodowych. Wysoko cenione są montażownice do opon samochodowych, w tym do aut ciężarowych. Ponadto asortyment ATH Heinl to między innymi wyrównywacze kół oraz wyważarki do opon. Zasadniczo części ATH Heinl to wyposażenie niezbędne w warsztacie mechanicznym oraz warsztacie wulkanizacyjnym.

Obecnie zarówno wyposażenie warsztatu, jak i części samochodowe ATH Heinl są dystrybuowane przez liczne marki niemieckie i nie tylko. Firma poszerza swoją działalność za sprawą rosnącego zaufania do marki. Ono natomiast jest konsekwencją staranności w działaniach, która przekłada się na wysoką jakość oferowanego sprzętu. Produkty marki ATH Heinl są opracowywane w nowoczesnych niemieckich laboratoriach. Przechodzą szereg wymagających testów, zanim zostaną dopuszczone do sprzedaży.

Jak wspomnieliśmy, firma posiada liczne oddziały, Główna siedziba znajduje się w Bawarii, jednak działalność na szeroką skalę wymaga obecności także w innych regionach, również poza granicami kraju. Jeden z oddziałów znajduje się na terenie Polski, co znacząco ułatwia dystrybucję części ATH Heinl również w naszym kraju.