1. « Wróc do  CentrumAuto.pl
  2. Części AMTRA: samochodowe części zamienne - katalog i oferta

Części samochodowe AMTRA

Historia Amtra

Amtra to polska firma z bogatym doświadczeniem. Początki przedsiębiorstwa sięgają roku 1992. Firma zaczynała jako dystrybutor chemii samochodowej. Dzisiaj chemia Amstra to wciąż w dużej mierze produkty stworzone przez innych producentów. Jednak od lat przedsiębiorstwo oferuje również liczne produkty marek własnych. Opracowywana w fabrykach Amtra chemia samochodowa to produkty z licznych kategorii.

Chemia samochodowa Amtra

Chemia Amtra to między innymi produkty do czyszczenia karoserii, oczyszczacze silnika, odmrażacze do szyb czy też środki do karoserii. To dopiero początek długiej listy produktów oferowanych przez producenta i dystrybutora chemii samochodowej – Amtra. Firma posiada kilka marek własnych, w tym Tecmaxx i Clinex. To dobrze znane i wysoko cenione produkty kosmetyczne do pojazdów. Firma oferuje też płyny eksploatacyjne do samochodów, na czele z płynami do chłodnic.

Chemia Amtra oferowana pod markami własnymi cieszy się dużą popularnością. W asortymencie można znaleźć również liczne produkty najbardziej uznanych marek światowych. Dobrym przykładem są zapachy samochodowe Wunder-Baum, dystrybuowane przez polską firmę Amtra.

Obecnie Amtra to jeden z lokalnych liderów rynku. Firma działa już w ponad 50 krajach. Chemia Amtra odniosła sukces zarówno w Polsce, jak i w wielu innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Za sprawą wysokiej jakości produktów, marka stale zyskuje nowych klientów, co pozwala jej na kontynuowanie rozwoju. W asortymencie przybywa produktów własnych, jak i od innych producentów. Natomiast zasięg działania przedsiębiorstwa stale się rozszerza.