1. « Wróc do  CentrumAuto.pl
  2. Części ALP OLD: samochodowe części zamienne - katalog i oferta

Części samochodowe ALP OLD

Historia ALP OLD

ALP OLD to firma z doświadczeniem zbieranym od przeszło 30 lat. Przedsiębiorstwo powstało w Turcji i do dzisiaj to w tym kraju mieści się jego główna siedziba. Choć lokalizacja firmy może się wydawać nieco egzotyczna, marka już dawno została doceniona również w Europie. Firma jest partnerem wielu renomowanych producentów samochodów, którzy wykorzystują części ALP OLD przy pierwszym montażu.

Części i podzespoły ALP OLD

Oferowane przez ALP OLD części to podzespoły z różnych kategorii. Łączy je jednak jedno – przeznaczenie do montażu w ciężarówkach. Dostępne części samochodowe ALP OLD to podzespoły kompatybilne z ciężarówkami takich marek jak m.in.: Renault, Mercedes, Iveco, Volvo, czy Scania. Asortyment producenta to między innymi liczne części silnika, ale też elementy układu kierowniczego i układu zawieszenia. Wysoko cenione są amortyzatory tej marki, na docenienie zasługują również alternatory i rozruszniki. Firma działa kompleksowo, oferując swoim klientom części z wszystkich kategorii. Śmiało można stwierdzić, że dzisiaj katalog jest już kompletny. Mimo to pojawiają się w nim nowe pozycje, aby klienci mieli jeszcze większy wybór.

Produkowane przez ALP OLD części to w dużej mierze produkty przeznaczone do pierwszego montażu. Firma współpracuje z licznymi producentami. Jednak części ALP OLD trafiają także na rynek wtórny. Dzięki temu niemal każdy mechanik i kierowca w Europie może wejść w posiadanie podzespołów tej marki. Użytkownicy i fachowcy doceniają je za wysoką jakość wykonania, zgodnie z najnowszymi odkryciami technologicznymi.